SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Nebojme se mrazu!

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Týdenní lyžovačka je nejlevnější ve Francii

Teplota venku klesá. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Kam ale v zimě vyrazit? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Ski Ludvíkov - velké zlepšení

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Ludvíkov a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Heroltice - to pravé místo pro rekreaci

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nemůžete najít vhodný areál? Heroltice pro vás jistě bude to pravé.

Ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Hojsova Stráž - Vyhlídka pro vás jistě bude to pravé.

Jablonné nad Orlicí - lyžaři si přijdou na své

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte Jablonné nad Orlicí a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Visalaje - ideální pro snowboardisty

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste Visalaje a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Zimní středisko Opálená

Milujete snowboarding? Navšivte s rodinou středisko Opálená.

Náprava - areál příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navštivte Náprava a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Do ski areálu Armaturka se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Armaturka!

Zimní středisko Svinec

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Svinec a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Do ski areálu Klema se zajet určitě vyplatí

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Vyzkoušejte Klema!

Navštivte Třeboňsko, určitě se Vám tu bude líbit!

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Český Krumlov a okolí rozhodně stojí za vidění

Český Krumlov patří bezpochyby k největším turistickým lákadlům u nás. Každým rokem do Krumlova zavítá několik desítek tisíc jak tuzemských, tak i zahraničních hostů. Město Vám může nabídnout renesanční fasády domů v historickém centru, které obtáčí řeka Vltava, malebná zákoutí a uličky a samozřejmě v první řadě krumlovský zámek s rozsáhlou zahradou. Český Krumlov je také doslova rájem vodáků, kteří se plaví po Vltavě, a krásu města i zámku mohou obdivovat z netradičního pohledu od říční hladiny. Pozoruhodné jsou však i okolní přírodní scenérie a výhledy, která byste si neměli nechat ujít. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Nádraží je totiž vysoko nad městem a odtud je krásný výhled na zámek a na část historického centra.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C