SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Nebojme se mrazu!

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Pryč je doba, kdy nás na sjezdovkách hřál tlustý svetr od babičky. Svetr, sice teplý, ale neforemný - silně omezující člověka v pohybu - již dnes není nutností. Stále však platí pravidlo vrstvení – pro zachování maximálního komfortu je však nutné u vrstvení přemýšlet – bavlněné tílko oblečené pod termotrikem s dlouhým rukávem by vážně nebyl dobrý nápad…

Kvalitní rukavice jsou základem - vyhřívané rukavice jsou hitem dnešní doby. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Dnes používané materiály dokážou velmi rychle odvést pot od pokožky a tím zlepšit celkové tělesné mikroklima. V poslední době se hojně používají také materiály obsahující ionty stříbra, ty zabraňují množení bakterií, čímž se výrazně omezí tvorba tělesného zápachu. Možnosti kombinací nejrůznějších vysocefunkčních materiálů při výrobě sportovního oblečení jsou dnes nekonečné. V oblečení budete chráněni, i když teploty klesnou hluboko pod bod mrazu. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Zapomeňte na kousání, škrábání a podrážděnou kůži u krku. Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Při praní vždy respektujte doporučení výrobce. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. Velmi příjemně by Vás překvapila i přiléhavost a anatomický tvar dnešních chráničů páteře. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C