SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Ludvíkov - velké zlepšení

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Ski areál Ludvíkov a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Jeseníkách nedaleko města Bruntál . Je však mírně podprůměrně vybavený.

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte bramboráčky a řízečky. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Kopřivná.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Lepší hodnocení než 65% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C