SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází na Šumavě nedaleko města Nýrsko . Je však mírně podprůměrně vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte horkou čokoládu nebo horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 50% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C