SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Jablonné nad Orlicí - lyžaři si přijdou na své

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte Ski areál Jablonné nad Orlicí a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Lanškroun .

V areálu se nachází jeden vlek a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší točené pivo nebo uzená cigára.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Doporučujeme navštívit Zřícenina hradu Žampach

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 21.8.
Zataženo
18°C
16°C
Čtvrtek
22.8.2019
Polojasno
23°C
16°C
Pátek
23.8.2019
Polojasno
25°C
17°C
Sobota
24.8.2019
Polojasno
27°C
19°C