SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Visalaje - ideální pro snowboardisty

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste Ski areál Visalaje a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Janovice .

V areálu můžete využít dvojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky a kulajdu.

Ski areál leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Třineckých železáren. Stojí za vidění.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 57%.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C