SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Náprava - areál příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navštivte Ski areál Náprava a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Krušných horách nedaleko města Karlovy Vary .

Můžete využít trojici vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte hamburger či bramboračku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 68% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Mrzí Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C