SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Armaturka se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Ski areál Armaturka! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Frýdlant nad Ostravicí a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít čtveřici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kulajdu nebo česnečku. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Morávka Sviňorky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C