SKI AREÁL JASENKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Klema se zajet určitě vyplatí

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Vyzkoušejte Ski areál Klema! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Frýdlant nad Ostravicí a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány dle potřeby. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte bramboráčky nebo smažený sýr. Do areálu můžete jet také skibusem.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Karlovské muzeum, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 74%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 20.10.
Skoro jasno
18°C
15°C
Pondělí
21.10.2019
Polojasno
20°C
13°C
Úterý
22.10.2019
Polojasno
18°C
10°C
Středa
23.10.2019
Zataženo
19°C
14°C