Areál Jasenka

Vše pro váš komfortní pobyt

Ať už plánujete aktivní dovolenou nebo relaxační pobyt, na Jasence najdete vše pro maximální pohodlí.

Restaurace

V hlavní budově se nachází prostorná stylová jídelna s výhledem na celý areál. Na jídelnu přímo navazuje bar se salonkem. Z jídelny je rovněž možný vstup na terasu se zahrádkou.

Restaurace nabízí kromě stravování pro ubytované hosty také týdenní nabídku jídel a je pro vás otevřena denně od 11:30 do 19:00. Bar je v provozu denně od 10:00 do 22:00.

Finská sauna

Venkovní finská sauna u jezírka s pozezením.

Na své si na Jasence přijdou i milovnící saunování. V horní části areálu se nachází venkovní sauna až pro 5 osob s terasou, která je spojena dřevěným chodníkem s ochlazovacím jezírkem.

Komfortní chatky

Každá z 10 chatek nabízí možnost až 5 lůžek, a to čtyři standardní lůžka a jednu přistýlku. Každá chatka je vybavena regulovatelným vytápěním a vlastní klimatizací.

V přízemí naleznete manželskou postel, rozkládací gauč, lednici, předsíň včetně úložných prostor a oddělené sociální zařízení se sprchovým koutem. V patře jsou umístěny dvě oddělené postele.

Hřiště i herna

Multifunkční hřiště, beachvolejbal, dětské hřiště, nebo herna pro děti i dospělé.

K dispozici je také plně vybavená zasedací místnost s kapacitou 20 osob, dětský koutek, herna se stolním tenisem, kulečníkem a šipkami. V areálu můžete využívat multifunkční hřiště, beachvolejbalový kurt, dětské hřiště, rybník s možností koupání.

Hotelový dům

Komfortní ubytování ve 20 pokojích v hotelovém domu Slunečnice. Vždy s možností jedné přistýlky na pokoj.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC a srpchovým koutem, lednicí a dostatečnými úložnými prostory.V přízemí budovy se rovněž nachází místnost pro úschovu kol, případně lyží v zimních měsících.