Areál Jasenka

Restaurace

V hlavní budově je umístěna prostorná stylová jídelna s výhledem na celý areál. Na jídelnu přímo navazuje bar se salonkem, kde si budete moci odpočinout u šálku kávy nebo čaje. Z jídelny je rovněž možný vstup na terasu se zahrádkou.

Restaurace nabízí kromě stravování pro ubytované hosty také týdenní nabídku jídel (tu aktuální najdete zde) a je pro vás otevřena denně od 11:30 do 19:00 hodin, Bar je v provozu denně od 10:00 do 22:00 hodin.

Finská sauna, relax a zábava

Finská sauna, multifunkční hřiště, beachvolejbal, dětské hřiště, nebo herna pro děti.

K dispozici je také plně vybavená zasedací místnost s kapacitou 20 osob, dětský koutek, herna se stolním tenisem, kulečníkem a šipkami. V areálu můžete využívat multifunkční hřiště, beachvolejbalový kurt, dětské hřiště, rybník s možností koupání, nebo finskou saunu až pro pět osob.

Komfortní chatky

Každá z 10 chatek nabízí možnost až 5 lůžek, a to čtyři standardní lůžka a jednu přistýlku. Každá chatka je vybavena regulovatelným vytápěním a vlastní klimatizací.

V přízemí naleznete manželskou postel, rozkládací gauč, lednici, předsíň včetně úložných prostor a oddělené sociální zařízení se sprchovým koutem. V patře jsou umístěny dvě oddělené postele.

Hotelový dům

Komfortní ubytování ve 20 pokojích v hotelovém domu Slunečnice. Vždy s možností jedné přistýlky na pokoj.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC a srpchovým koutem, lednicí a dostatečnými úložnými prostory.

V přízemí budovy se rovněž nachází místnost pro úschovu kol, případně lyží v zimních měsících.

Dokumenty ke stažení

Ubytovací řád (PDF)
velikost: 35 kB

Všeobecné obchodní podmínky (PDF)
​​​​​​​velikost: 183 kB